Vibse Johnsen og Sandkærgård's Qaya med 104,6 point - Vejle
Kent Ottosen og Hesselballe Lina med 102,0 point - Haderslev
Helena Nielsen og Dederthing Viola med 100,8 point - Vestjylland
Charlotte Schnoor og Kongsdal Coco med 95,0 point - Haderslev
Jørn Nurkka og Ellie med 106,0 point - Sønderborg
Maria Boy Brick og Alba bestod med 103,8 point
Martin Daugaard Christensen og Weedfall Ismir med 102,0 point
Nick Juhl Olesen og Gen-Chi's Vera med 100,6 point
Anine Pedersen og Diva med 99,5 point
Belinda Nielsen og Koda med 95,2 point
Margit Jacobsen og Sawasdee Secret of Nid med 106,5 point
Jan Sørensen og Arbardi Bonzo med 101,7 point
Johnny Junker Pedersen og Kweos Obi Wan med 95,0 point
Birgitte Haug Krab og FurAndPaws Isaac med 96,9 point - Sønderborg
Mogens Schelde Hansen og ChaDés Infinity med 105,5 point - Aabenraa
Per Heissel og Team Trions Oxana med 104,7 point - Aabenraa
Gerda Winther Falk-Petersen og Glarbos Qutie med 106,0 point - VestJylland
Charlotte Schnoor og Hulgaards Zula med 104,7 point - Haderslev
Mogens Larsen og Team Englunds Qita med 103,4 point. Haderslev
Bitten Lorenzen og Dederthing Wigga med 108,7 point - Vestjylland
Pia Zinn og ChaDe’s Iroh bestod 107,7 point.´- Haderslev
Flemming Jacobsen og Møllers Falke bestod 106,7 point - Aabenraa
Dorit Rasmussen og Dederthing Sylvester bestod med 95,4 point - Sønderborg
Marianne Baden og Hulgaards Aica bestod med 107,9 point - Horsens
Steffen Gregersen og Møllers Karla bestod med 99,5 point - Aabenraa
Elmar Viðir Aðalsteinsson og Boyka bestod med 103,9 point - Sønderborg
Susanne Houman og Cooper bestod med 104,2 point - Haderslev
Claus Olling og Aya bestod med 109,4 point - Vestjylland
Charlotte Wind Sild og Weedfald Jollie Jumper bestod med 108,0 point - Horsens
Ann Kortegaard Neimann og Gen-Chi Peppi med 105,6 point - Horsens
Jørn Weissert og Møllers Finja med 109,5 pont - Tønder
Martin Blaabjerg og Hulgaard's Ulrik med 98,0 point - Horsens
Flemming Rasmussen og vom Wolfsmoor Hollie med 106,7 point - Aabenraa
Charlotte Boye og Hulgaard's Urban med 102,9 point - Horsens
Torben Svejstrup og Kweo Navajo med 99,4 point - Horsens
Kasper Andersen og Møllers Carma med 104,9 point - Billund
Johanne Kolbæk og Smedebakkens Wanja med 105,3 point - Billund
Peter Holst Mølgaard og Chade´s Falcon med 106,3 point - Haderslev
Frede Dominicussen og Team Aixa Igor med 97,3 point - Sønderborg
Frank Plesner Jensen og Smedebakkens Smilla med 102,2 point - Horsens
Anja Mortensen og FurAndPaws Glamorous Geronimo med 98,2 point - Sønderborg
Peter Christensen og Kweo´s Huxi med 100,1 point - Vejle
Lars Overgaard og Egons Yari med 105,1 point - Sønderborg
Annika Pagård og Cæcar med 105,3 point - Tønder
Diana Rasmussen og vom Wolfsmoor Enya med 98,1 point - Aabenraa
Per Høisæt og Crympe Finke med 98,3 point - Sønderborg
Copyright @ All Rights Reserved. Kontakt: overgaard958@gmail.com